Студент НУ “Запорізька політехніка” виборов 3 медалі Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики

98

Анталія (Туреччина) приймала перший етап Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики (Vestel FIG World Challange Cup).

Збірна України успішно виступила на цих престижних змаганнях, здобувши чотири медалі. Причому три з них на рахунку студента першого курсу Національного університету “Запорізька політехніка” Радомира Стельмаха!

Радомир став срібним призером на паралельних брусах, а також виборов бронзові медалі у вправах на коні та в опорному стрибку. Крім того він був п’ятим у фіналі вправ на поперечині.

Відзначимо що в опорному стрибку друге місце виборов ще один українець – Володимир Костюк.

Для 18-річного Радомира Стельмаха це перші в кар’єрі медалі Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики. Нині гімнаст готується представити Україну на Чемпіонат Європи, який  відбудеться в Італії з 24 по 28 квітня.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України