Студенти з Тернополя успішно виступили на Всеукраїнському турнірі з боксу

1530

Понад сто боксерів з усіх куточків України, а також збірна команда Молдови стали учасниками XIX відкритого Всеукраїнського турніру з боксу серед молоді, присвяченого пам’яті видатного подільського тренера з боксу Євгена Кужельного. Цей престижний турнір відбувся на базі Хмельницької ДЮСШ №2 «Авангард».

Переможцями та призерами повернулися додому боксери обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, які представляли нашу область на цих змаганнях. Так, студент Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ Тарас Кордупель зайняв перше місце у ваговій категорії 49 кг.

Студентка Тернопільського коледжу харчових технологій та торгівлі Деденко Юля здобула срібну медаль у ваговій категорії 69 кг, «срібло» дісталося і Кордупель Назар у ваговій категорії 49 кг, який також, як і Тарас, навчається в коледжі ТНЕУ, у Вовк Каріни студентки ТНПУ ім. В. Гнатюка – бронзова нагорода у ваговій категорії 54 кг, а Крисюк Олеся стала переможницею у ваговій категорії 75 кг.

Тренуються спортсмени під керівництвом тренера-викладача школи Руслана Фірмана.

Додамо, що цей турнір є першим етапом підготовки до цьогорічного молодіжного чемпіонату Європи, який відбудеться у Болгарії.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів