Студенти запорізьких коледжів визначили кращих на блакитних доріжках

1347

У басейні «Славутич» СК «Мотор-Січ» пройшли змагання з плавання серед студентів запорізьких коледжів. Участь у першості взяли студенти шести навчальних закладів:

• Запорізький авіаційний коледж ім. О.Г. Івченка;
  • Запорізький будівельний коледж;
  • Гуманітарний коледж ЗНТУ;
  • Економіко-правничий коледж ЗНУ;
  • Коледж КПУ;
  • Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ.

• Раніше плавання входило до програми всеукраїнської спартакіади коледжів. Потім його відмінили, а у нас цей вид зберігся. Ми підтримуємо державну програму розвитку фізичного виховання і спорту, а один з пріоритетних пунктів цієї програми є розвиток плавання. Сьогодні у кількох запорізьких коледжах плавання входить до програми уроків фізичної культури, – розповів головний спеціаліст Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ Олександр Авраменко, – У порівнянні з минулим роком кількість команд не змінилася. Але цього разу не беруть участь команди, які традиційно займають перші місця – гідроенергетичний та металургійний коледжі. Натомість у повному жіночому складі команда ЕПК ЗНУ, яка торік виграла змагання, тож як мінімум серед дівчат вони знов претендують на перемогу.

Юнаки змагалися на дистанціях 50 і 100 м вільним стилем, 50 м брасом та 50 м на спині. Дівчата розігрували медалі на 50-метрівках вільним стилем, на спині та брасом. Крім того відбулися змагання в чоловічі та жіночій естафетах на дистанціях 4х50 м вільним стилем.

Дві золоті медалі на дистанціях 50 і 100 м вільним стилем приніс команді студент коледжу КПУ Олександр Лєтніков. Причому на дистанції 50 м вільним стилем хлопець підтвердив звання Майстра спорту України, пропливши за нормативом – 23.96 сек.

• У мене зараз підготовка до важливих змагань, чемпіонату України, на якому буде відбір до більш важливих стартів. Я у чудовій формі, проплив добре, заробив для коледжу два перших місця. Зараз навіть покращив особистий рекорд на 50-метрівці вільним стилем, показавши результат 96, а 100 метрів проплив за 52,85, – поділився враженнями після запливу студент коледжу КПУ, Майстер спорту України з плавання Олександр Лєтніков.

На дистанції 50 м брасом виграв Кирило Тригуб. А цю ж дистанцію на спині швидше всіх подолав Павло Загродський. Обидва хлопці – студенти коледжу КПУ.А от в естафеті команді Гуманітарного коледжу ЗНТУ вдалося обійти усіх конкурентів.

• Сьогодні плив 50 і 100 м вільним стилем. Але мої коронні дистанції 1500 та 400 метрів вільним стилем. Як кажуть-то кажуть «спринтер – не стаєр». Я думав що результат буде гірший, але в принципі я задоволений. На цих змаганнях хочу показати вартий наш коледж. А коли перейду до університету, сподіваюся виступити на всеукраїнській універсіаді, – розповів студент гуманітарного коледжу ЗНТУ, Майстер спорту України з плавання Микита Перебийносов.

У змаганнях дівчат, як і очікувалося, всі золоті медалі лишилися у студенток економіко-правничого коледжу ЗНУ. Дар’я Шевченко виграла дистанції 50 м вільним стилем та 50 м на спині. А Полина Кладовщикова стала кращою на 50-метрівці брасом. Команда цього навчального закладу виграла і жіночу естафету.

У командному заліку перемогла збірна Гуманітарного коледжу ЗНТУ як набрала 613 очок. Друге місце і 595 очок у команди коледжу КПУ. На третій позиції збірна економіко-правничого коледжу ЗНУ – 551 очко.