Студентки ТНПУ ім. В. Гнатюка здобули медалі на чемпіонаті світу з дзюдо

123

У місті Туркестан (Казахстан) завершився чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху. У неймовірному вияві спортивного духу та майстерності, Україна здобула перше місце у загальнокомандному заліку, завоювавши 17 медалей: 6 золотих, 4 срібних та 7 бронзових медалей. В складі дефлімпійської збірної команди України успішно виступили студенти факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Як повідомляє доцент Віктор Шандригось на офіційному Інтернет-сайті вишу, серед жінок у ваговій категорії до 57 кг майстер спорту України міжнародного класу, третьокурсниця Софія Волянюк, виборола золоту медаль.

Бронзові нагороди здобули: у ваговій категорії до 78 кг заслужений майстер спорту України Марія Бала та дебютантка міжнародних змагань, другокурсниця Галина Винниченко у ваговій категорії до 70 кг. Такий результат дозволив Галині виконати норматив майстра спорту України.

Близькі до нагород були тернопільські дзюдоїсти, які, виступаючи серед чоловіків, поступились у рівній боротьбі сильнішим суперникам. Так, у ваговій категорії до 60 кг п’яте місце посів майстер спорту України Іван Костенко, а на сьомій сходинці зупинився першокурсник ТНПУ імені Володимира Гнатюка Денис Кохан.

Також студентки факультету фізвиховання Софія Волянюк і Марія Бала відзначились у командній першості серед жінок, виборовши перше місце і золоті медалі! Нагадаємо, що цей чемпіонат світу був важливим етапом відбору на Дефлімпійські ігри 2025 року.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України