Студентки ТНПУ ім. В. Гнатюка здобули нагороди на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

93

У місті Хамм (Люксембург) завершився Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед усіх вікових груп. Загалом за право бути найсильнішою державою європейського континенту, змагалися в складі 22 збірних команд країн-учасниць понад 250 спортсменів і спортсменок. На цих змаганнях, у складі збірної команди України, успішно виступили студентки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Так, серед юніорок вагової категорії до 47 кг не було рівних майстру спорту України міжнародного класу, студентці третього курсу Факультету фізичного виховання ТНПУ Марії ПОЛЯНСЬКІЙ, яка до золотої медалі у сумі триборства додала ще три золотих в окремих вправах, підтвердивши своїм результатом чинне спортивне звання, – ідетья на сторінці ТНПУ у соцмережах.

Студентка четвертого курсу факультету фізичного виховання, член збірної команди України Софія БЗДИР посіла третє місце серед юніорок у категорії до 63 кг, як у сумі, так і в окремих вправах з повним комплектом бронзових нагород.

Результати наших студенток дозволили збірній команді України посісти перше командне місце серед юніорок.

Першокурсниця факультету фізичного виховання Регіна ФУРСЕНКО здобула срібну нагороду у сумі триборства серед дівчат у ваговій категорії до 69 кг. Спортсменка в окремих вправах посіла перше місце у присіданні зі штангою, друге місце у жимі штанги лежачи, а у становій тязі Регіна здобула бронзову нагороду. Ці результати допомогли збірній команді серед дівчат посісти першу сходинку п’єдесталу у командній першості.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України