Студентки ЗУНУ здобули срібло і дві бронзи на чемпіонаті України з дзюдо

377

Три медалі завоювали студентки Західноукраїнського національного університету Сніжана Пліш, Ольга Дріг та Ангеліна Величко на чемпіонаті України з дзюдо серед дорослих. Такі змагання нещодавно завершились у Києві. Турнір зібрав понад триста учасників з двадцяти регіонів України.

Студентка Сніжана Пліш з Івано-Франківської області у ваговій категорії до 57 кг виборола срібну нагороду, а бронзові медалі здобули Ольга Дріг (Київська область) у ваговій категорії 63 кг та Ангеліна Величко із Сумської області у ваговій категорії 78 кг, – повідомляє офіційний сайт вишу за інформацією Федерації дзюдо України.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України