Студентки ЗУНУ здобули три медалі на чемпіонаті України з дзюдо серед молоді U23

238

Чемпіонат України з боротьби дзюдо серед спортсменів до 23 років завершився в Києві. Студентки Західноукраїнського національного університету вибороли на цьому турнірі три срібні нагороди.

Так, майстер спорту України Сніжана Пліш з Івано-Франківської області стала срібною призеркою у вазі до 57 кг, майстер спорту Ольга Дріг (Київська область) здобула «срібло» у ваговій категорії до 63 кг, а КМС Величко Ангеліна із Сумської області посіла третє місце у вазі до 78 кг, – повідомляє офіційний сайт вишу за інформацією Федерації дзюдо України.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України