Студенти-саночники з Тернопілля вдало виступили на етапі Кубку світу та Чемпіонаті Європи в Австрії

457

У місті Інсбрук (Австрія) завершився 4 етап Кубка світу та 55-й Чемпіонат Європи із санного спорту. В складі збірної команди України в змаганнях брали участь кременчани – Мандзій Андрій, Туницька Юліана (студентка ЗУНУ), Хитренко Наталія (студентка Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка), Коваль Вікторія (студентка Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка), Гой Ігор. Усі спортсмени є вихованцями Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Як повідомляє Федерація санного спорту Тернопільщини на своїй сторінці у соцмережах, Туницька Юліана, Мандзій Андрій, Гой Ігор та львів’яни Качмар Назар, Стецків Олена, Мох Олександра, Качмар Назар на чемпіонаті Європи в естафеті посіли 5 місце. Трійку призерів склали: австрійці, німці та італійці.

В змаганнях на одномісних санях серед чоловіків Мандзій Андрій зайняв 11 місце, Хитренко Наталія, Коваль Вікторія у змаганнях жіночих двійок посіли 14 місце, Гой Ігор, Качмар Назар серед чоловічих двійок – 17 місце.

В змаганнях ЧЄ серед молоді U-23 наші земляки зайняли такі місця: Туницька Юліана (одномісні сани, жінки) – 12 місце, Хитренко Наталія, Коваль Вікторія (жіночі двійки) – 8 місце.

Результати на 4 етапі Кубка Світу:

– Мандзій Андрій (одномісні сани, чоловіки) – 13 місце,

– Хитренко Наталія, Коваль Вікторія (жіночі двійки) -17 місце,

– Гой Ігор, Качмар Назар (чоловічі двійки) – 19 місце,

– Туницька Юлана, Гой Ігор, Качмар Назар, Мандзій Андрій, Стецків Олена, Мох Олександра (естафета) – 6 місце.

«З вдалим виступом та успішних стартів в наступних змаганнях. Подяка тренерам збірної команди України за підготовку спортсменів до даних стартів та ЗСУ за можливість удосконалювати свою спортивну майстерність», – ідеться на сторінці Федерації санного спорту Тернопільщини.

Додамо, що австрійський Інсбрук приймав етап Кубка світу з санного спорту, в межах якого розігрувались нагороди чемпіонату Європи, 13-14 січня. Учасники змагались у п’яти видах програми: по два у жінок та чоловіків, а також у командній естафеті.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України