Студенти Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського – призери турніру з плавання

334

У Тернополі, в басейні КДЮСШ імені Юрія Горайського, відбувся відкритий благодійний турнір з плавання «Otter project». Тривали змагання впродовж двох днів, 22-23 квітня 2023 року, і за час турніру було зібрано 62000 грн на потреби ЗСУ. На цих змаганнях команда Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського посіла друге місце в естафетному плаванні 4 по 50 метрів вільним стилем (змішана) у категорії «Абсолют», – інформує прес-служба вишу на офіційній сторінці у соцмережах.

У складі команди ТНМУ змагались студент другого курсу Сергій Остроушко (ММ-205), студентка першого курсу Уляна Побережник (ММ-107), лікар-інтерн Анастасія Барабаш (кафедра терапії і сімейної медицини факультету післядипломної освіти), Віктор Назарук (кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання).

Успішно виступили спортсмени і в індивідуальних номерах програми, зокрема Уляна Побережник виборола три других місця на дистанціях 50 та 100 метрів брасом та 50 метрів на спині; Анастасія Барабаш – два третіх місця на дистанціях 50 та 100 метрів брасом; Віктор Назарук – два третіх місця на дистанціях 50 метрів вільним стилем та 50 метрів на спині та друге місце на дистанції 100 метрів на спині.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України