Студенти закладів фахової передвищої освіти м. Миколаєва відзначили Міжнародний день студентського спорту 

788

Студенти закладів фахової передвищої освіти м. Миколаєва у різних формах цікаво та насичено провели тиждень спорту, який присвятили відзначенню Міжнародного дня  студентського спорту.

Першими стартували студенти Миколаївського будівельного коледжу  Київського національного університету будівництва та архітектури. У відеочеледжі волейболісти та баскетболісти демонструвати своє вміння володіти м’ячем та грати в настільний теніс.

У Миколаївському державному коледжі економіки та харчових технологій у рамках святкування Міжнародного дня студентського спорту з 14 по 18 вересня студенти І курсу взяли участь у challenge «Just do it», а студенти ІІ-ІІІ курсів змагалися у командному стрибку у довжину з місця. Також до цієї нагоди проведені змагання з настільного тенісу. 

16 вересня у Миколаївському коледжі бізнесу і права відбувся День здоров’я у якому взяли участь студенти 1 і 2 курсів у кількості 135 чол.

Миколаївський коледж транспортної інфраструктури теж не залишився осторонь цієї події. 122 студенти 1 курсу виконали рухові активності, які теж присвятили відзначенню Міжнародного дня студентського спорту. 

Студенти Миколаївського базового медичного коледжу, які взяли участь у відеочеленджі, під час якого, передаючи  один одному естафету, виконували вправи на розвиток фізичних якостей. Загальна кількість студентів які взяли участь у заході – 150 осіб.

Загальна кількість учасників заходів фахової передвищої освіти м. Миколаєва склала 980 студентів.

Дякуємо студентам за активну участь у заходах! Будьмо активні, будьмо здорові! 

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів