Студенти Запорізького державного медичного університету розробляють вправи для реабілітації після COVID 19

1110

Кафедра фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я Запорізького державного медичного університету, втілює оригінальні форми дистанційних занять з фізичної культури.

Наприклад, студенти використовують фітнес-браслети, аби викладачі бачили показники їх фізичної активності. А ще, не просто виконують вправи, а й отримують креативні завдання. Так, старшокурсники ЗДМУ, які вивчають курс за вибором «фізичне виховання і здоров’я» створюють комплекс дихальних вправ для людей, які реабілітуються, одужуючи внаслідок запалення легень, та  коронавірусу.

  • На платформі Microsoft Teams створюємо команди, куди, на відміну від традиційно роздільного навчання юнаків і дівчат, входять усі студенти академічної групи. Структура заняття зазвичай така: до 20 хвилин триває перевірка домашніх завдань, далі викладач подає методичний матеріал, відтак студенти самостійно його опрацьовують. Це процес творчий, тут і закріплення теорії, відповіді на тестові завдання, і неодмінно – самостійне  створення комплексів вправ того чи іншого напряму. Наприклад, вони із задоволенням працюють над комплексами загально – розвиваючої гімнастики зі спрямованістю на розвиток швидкісно – силових можливостей, чи витривалості, або терапевтично визначених на подолання вад опорно – рухової системи. Свої роботи студенти знімають на відео і надсилають на кафедру. Так що зворотний зв’язок у нас нерозривний, – розповідає  професор Едуард Дорошенко, – Елементом контролю є також використання фітнес браслетів, які дозволяють відстежувати артеріальний тиск, кількість рухів, частоту пульсу, серцевих скорочень тощо. Студенти фотографують і надсилають показники, як доказ того, що вони тренуються фізично.  Таким чином ми контролюємо  виконання завдань на відстані.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів