Студенти Запорізького національного університету вибороли два срібла чемпіонату України з легкої атлетики

294

У Києві відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, а також командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів.

У перший день змагань двічі зуміли побувати на п’єдесталі пошани студенти Запорізького національного Університету.

В бігу на 100 м другим став студент юридичного факультету Андрій Васильєв (тренери Рурак К.М.,Боднар В.Я.). Причому визначати переможця довелося за допомогою фотофінішу – Андрій показав час 6.73 сек, а волинянин Ерік Костриця, якому у дісталося «золото» – 6.72 сек.

Ще одне срібло приніс Запорізькій області студент факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ Микита Барабанов. На свої коронній дистанції 400 м він у фіналі показав час 49.09 сек. Тренують спортсмена Рурак О.В. та Рурак К.М.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України