Студенти запорізьких ЗФПО змагалися у кільовій стрільбі

514

У тирі ВСП “Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій НУ “Запорізька політехніка” всьоме відбулися змагання з кульової стрільби серед студентів ЗФПО Запорізької області.

Цього року участь в першості взяли десять команд, в кожній з яких традиційно по два хлопці і дівчина. Студенти змагалися у стрільбі стоячи з пневматичної зброї ІЖ 38, дистанція 8 метрів. Учасники мали по три пробних постріли, і п’ять основних. Залік проводили по максимальній кількості пострілів, за правилам проведення змагань в тирах.

-По-перше, це популяризація фізичного виховання та спорту загалом. Також патріотичне виховання, оскільки, зазвичай, ці змагання проводяться з нагоди Дня Захисника Вітчизни, але, зважаючи на адаптивний карантин у цьому році, нам довелось перенести змагання з об“єктивних причин. Тому ці змагання є завершальним етапом і підсумовуючим, – розповідає головний спеціаліст Запорізького обласного відділення Комітету  з фізичного виховання і спорту МОНУ Олександр Авраменко.

У загальному заліку перше місце посіли господарі першості – студенти  Запорізького фахового коледжу комп’ютерних технологій НУ “Запорізький політехніка”. Вони набрали однакову кількість очок, по 68, із Запорізьким фаховим металургійним коледжем. Тож переможця довелося визначати за особистими результатами представників команд, тому «металурги» стали другими. Третє місце посів Запорізький авіаційний коледж ім. О.Г.Івченка.

В особистому заліку серед юнаків переміг студент металургійного коледжу Богдан Мазуренко (31), другий – Антон Вертилецький з медичного коледжу (25), третій представник будівельного коледжу Данило Загоняйко (24).

– Я сам з села, у мене всі вдома вміють стріляти. Дідусь воював в Афганістані, батько мисливець, і я з ним ходив на полювання. А так, взагалі, я виріс на подвір’ї з «рогаткою в руках». Так якось і навчився. Торік на цих змаганнях виборов перше місце в особистому заліку, – розповідає один з найвлучніших стрільців турніру, майбутній медик Антон Вертилецький.

У змаганнях дівчат однакову кількість балів набрали Анастасія Сьоміна з авіаційного коледжу, та Катерина Уткіна – коледж комп’ютерних технологій – по 29 очок. Лідерку визначили за найбільш влучним пострілом, нею стала Анастасія Сьоміна, яка в одній із спроб вибила 10 очок. Третє місце посіла студентка медичного коледжу Дарина Петель (23).

Командний залік першості з кульової стрільби серед студентів ЗФПО Запорізької області:

1. ВСП “Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій НУ “Запорізький політехніка” – 68