Студенти ЗНУ здобули дві медалі Чемпіонату Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій

409

22-23 липня в сербському Кралеві проходив Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій. Участь у змаганнях взяли команди 16 країн. Україну представляли 26 атлетів, яким у підсумку вдалося здобути 11 нагород: 5 золотих, 4 срібних і 2 бронзових. Цей здобуток дозволив нашій команді потрапити до топ-3 збірних чемпіонату. Попереду опинилися Туреччина і Сербія.

Дві нагороди принесли до української скарбнички студенти Запорізького національного університету.

Студент факультету фізичного виховання Микита Барабанов став чемпіоном змагань у складі естафети 4х400 м. Досвідчена команда у складі Микити Барабанова, Данила Даниленко, Микити Родченкова та Олександра Погорілка. Хлопці теж виграли естафету, показавши час 3:06,43. Друга Словенія (3:07,32), третя Хорватія (3:11,47).

Фіналіст недавнього чемпіонату Європи серед молоді, студент юридичного факультету ЗНУ Андрій Васильєв, не підвів Україну і на Чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій, що проходив в Сербії.

На дистанції 100 метрів у чоловіків Андрій фінішував другим – 10,44. Такий же час показав грек Ioannis NYFANTOPOULOS, але за фотофінішем перевага була за українцем. Першим був австрієць Markus FUCHS (10,40).

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України