Студенти ЗУНУ відзначились на Всеукраїнському турнірі зі спортивного та бойового самбо «Кубок Юна Україна»

377

У Вінниці завершився Всеукраїнський турнір зі спортивного та бойового самбо «Кубок Юна Україна» серед дорослих і молоді – юнаків та дівчат старшого віку та юніорів. Учасниками змагань стали спортсмени із двадцяти областей. Вдало виступили на турнірі студенти Західноукраїнського національного університету.

Окрім, «золота», яке у спортивному самбо серед юнаків у ваговій категорії до 71 кг здобув Володимир Свідрак з Івано-Франківської області, студенти ЗУНУ завоювали ще дві золотих, одну срібну та дві бронзових нагороди.

Так, у спортивному самбо серед дівчат Діана Луцяк з Івано-Франківщини виборола перемогу у ваговій категорії до 80 кг, а її землячка Анастасія Сикіш отримала «золото» у в/к до 50 кг серед юніорок. У цьому ж виді серед юніорок тернополянка Валерія Демчук стала срібною призеркою у вазі до 59 кг, а ще один представник Івано-Франківщини Василь Яремчук завоював бронзу у в/к до 71 кг серед юніорів. Ще одну бронзову нагороду здобув тернополянин Денис Фік у ваговій категорії до 64 кг в бойовому розділі.

Участь у турнірі серед старших юнаків взяли і тернопільські самбісти Ігор Бобко, який посів п’яте місце в ваговій категорії 88 кг серед старших юнаків,  та Устим Басан і Ілля Тукало у в/к 79 кг.

Додамо, що Валерія Демчук, Денис Фік, Ігор Бобко, Устим Басан та Ілля Тукало є вихованцями Федерації дзюдо-самбо Тернопілля, представниками КДЮСШ імені Юрія Горайського. Тренер спортсменів Віталій Гнатишин.

А спортсмени Володимир Свідрак, Діана Луцяк, Анастасія Сикіш та Василь Яремчук, які є представниками ом Івано-Франківської області, тренується під керівництвом заслужених тренерів України Євгенія Боднарука і Андрія Микитина (Надвірнянська СДЮСШОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття»).

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України