Святкування Дня фізичної культури та спорту України в закладах освіти Херсонської області

358

У першій декаді вересня Херсонським обласним відділенням (філією) Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в закладах освіти Херсонської області були організовані та проведені фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи, присвячені Дню фізичної культури та спорту України.

У закладах вищої та фахової передвищої освіти проводились заходи, у яких взяли участь студенти 4 закладів вищої освіти: Херсонського державного університету, Херсонського державного аграрно-економічного університету, Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, Херсонського науково-навчального інституту Національного університету кораблебудування. Було проведено: Olimpiklab “Пізнай себе”, Олімпійський урок, Олімпійська вікторина, флешмоб з руханками, квест з історії Олімпійського руху, різноманітні змагання та конкурси, в яких взяло участь 215 юнаків, 760 дівчат та 64 викладача ЗВО. Серед закладів фахової передвищої освіти взяло участь 11 закладів: Херсонський фаховий коледж рибної промисловості, Херсонський фаховий коледж культури і мистецтва, Херсонський політехнічний фаховий коледж НУ “Одеська політехніка”, Бериславський фаховий медичний коледж, Бериславський фаховий педагогічний коледж ХДУ ім. В. Ф. Беньковського, Херсонський кооперативний економіко-правовий фаховий коледж, Новокаховський приладобудівний фаховий коледж, Новокаховський фаховий коледж Таврійського агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного, Херсонський базовий медичний фаховий коледж. В закладах було проведено: Олімпійські вікторини, конкурси на кращу листівку зі спортивної тематики, лінійка-привітання “Вперед до Перемоги”, відеочеленжі, онлайн-вікторини, руханки, майстер-класи. Загалом у закладах фахової передвищої освіти взяло участь 255 юнаків, 1080 дівчат та 52 викладачі.

В заходах від закладів загальної середньої освіти взяли участь понад 9000 учнів і вчителів області з 123 навчальних закладів 21 об’єднаної територіальної громади.

Найбільш активними за кількістю учасників були: Херсонська міська територіальна громада, Великоолександрівська селищна територіальна громада та Голопристанська міська територіальна громада.

Найбільш цікавими заходами були:

велопробіг «На велосипедах у здорове майбутнє», Музиківський опорний ліцей Музиківської сільської ради;

виховна година «Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дає всім дітям крила», Зеленопідський опорний заклад загальної середньої освіти Зеленопідської сільської ради;

онлайн-челендж «Покажи свою улюблену вправу, Чорнобаївська сільська територіальна громада;

день спортивних рекордів «Роби, як я», Голопристанська міська територіальна громада.

 В закладах професійної (професійно-технічної) освіти  були проведені онлайн-конкурси, вікторини, челендж «Стою за освіту», флешмоби на виконання фізичних активностей. В цих заходах брали 350 учнів та 110 учениць з вісьмох закладів. Вікторину можна переглянути за посиланням.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів