Свято фізичної культури і спорту у Луцьку 

521

В приватному вищому навчальному закладі «Академія рекреаційних технологій і права» відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту.

Вступну привітальну промову виголосила ректор Академії, кандидат політичних наук, доцент, депутат обласної ради Людмила Стасюк, яка підкреслила що студенти вишу своїми досягненнями прославляють нашу державу та свій освітянський заклад на міжнародному та державному рівні. Адже 9 студентів Академії взяли участь у ХХХІІ Олімпійських та XVI Паралімпійських іграх 2020 року у м. Токіо. У XVI літній Універсіаді України студенти вибороли І місце серед закладів вищої освіти VI категорії, здобувши 9 медалей (2 – золотих, 5 – срібних, 2 – бронзових).

Вітали студентів з святом почесні гості:

  • Роман Карпюк – голова відділення НОК України у Волинській області, доктор педагогічних наук, професор, депутат обласної ради, Заслужений тренер України;
  • Юрій Поліщук – перший заступник голови обласної ради;
  • Віктор Галан-Влащук – начальник Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму;
  • Олександр Омельчук – голова Луцької районної ради;
  • Юрій Ройко – депутат обласної ради; 
  • Леонід Мазур – головний спеціаліст Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Кращі студенти-спортсмени та викладачі були відзначені Почесними грамотами Волинської обласної ради, Луцької районної ради, регіонального центру «Інваспорт».

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України за вагомий внесок у розвиток студентського спорту на Волині та здобуті високі досягнення нагородило Академію грамотою та кубком.

Від імені спортсменів студентів Академії виступили:

  • Марія Сахарук – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХХІІ Олімпійських ігор, срібна призерка Всесвітньої Універсіади м. Неаполь, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів України зі спортивної ходьби; 
  • Ярослав Окапінський – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасник Паралімпійських XVI ігор м. Токіо.

Після закінчення урочистого заходу серед студентів був проведений волейбольний турнір.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів