Свято спорту в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця

360

9 вересня в спортивному корпусі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця відбувся відкритий чемпіонат Федерації гирьового спорту України серед чоловіків і жінок (юніорів і ветеранів) присвячений Дню фізичної культури і спорту України, який зібрав багатьох професіоналів і любителів гирьового спорту.

День фізичної культури і спорту є святом, яке нагадує нам про важливість регулярної фізичної активності та спорту в нашому житті. Це також час для вшанування спортивних досягнень, визнання великої щоденної праці спортсменів і тренерів, вчителів і викладачів фізичної культури, людей, що присвятили своє життя популяризації і розвитку спорту в Україні.

Користуючись можливістю змагання відвідали і привітали його учасників, організаторів і гостей з Днем фізичної культури і спорту України і представники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Одночасно мали нагоду і привітати з ювілеєм головного організатора заходу Юрія Володимировича Щербину – професора, завідувача кафедри фізичного виховання і здоров’я НМУ імені О. О. Богомольця, президента Федерації гирьового спорту України, рекордсмена Книги Гіннеса. Сергій Бобровник, начальник Київського міського відділення КФВС МОН урочисто передав Юрію Володимировичу вітання від голови Комітету Вадима Стеценка і вручив Почесну грамоту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток фізичного виховання і спорту, популяризацію здорового способу життя серед студентської молоді та з нагоди 75-річчя від дня народження.

Учасників змагань та ювіляра з професійним святом вітали також колеги та керівництво університету: Олександр Науменко – перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти; Олександр Канюра – проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи; Лілія Яременко – голова первинної профспілкової організації співробітників.

Після урочистих привітань і слів вдячності розпочався чемпіонат. Змагання проходили протягом дня серед різних вікових категорій. Спортсмени продемонстрували свою силу, витривалість і неймовірну вправність, захоплюючи глядачів своєю майстерністю. А призери і переможці змагань у вагових категоріях різних вікових груп були нагороджені дипломами і медалями Федерації гирьового спорту України.

Вітаємо всіх учасників і переможців цього спортивного заходу. Нехай ця подія на початку навчального року стане натхненням для багатьох і стимулом до подальших досягнень. 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів