Тернопільська «Галичанка-ЗУНУ» здобуває перемогу в жіночій суперлізі з волейболу

872

Звітний турнір команда Західноукраїнського національного університету  «Галичанка-ЗУНУ» розпочала  не маючи в активі жодного очка. Але днями отримавши суттєве підсилення в особах досвідченіших майстрів – догравальниці Інни Деніної та ліберо Вікторії Дельрос, що, звичайно ж, не могло не позначитися на потенціалі команди позитивним чином. І якщо казати про це за підсумками протистояння з «Університетом-ШВСМ» було важко, зазначає ФВУ, то у поєдинку з «Полтавчанкою-ПНПУ» Деніна і Дельрос, що називається, відпахали вже на повну.

 Взагалі, то вийшов той іще «бойовик»! Полтавська команда дедалі впевненіше почувається в елітному дивізіоні, помітно додає від матчу до матчу, тож і дуель із представником Тернополя намагалася будь-що завершити на свою користь. Її основний бомбардир Марина Гулько (загалом набрала 21 очко), за хорошої підтримки Олександри Пономаренко (15 очок) і Єлизавети Марченко (14 очок), багато чого зробила для того, щоби «Полтавчанка-ПНПУ» виграла першу і третю партії. Однак по інший бік сітки завидну агресивність виявила та ж Деніна (21 очко), а також юна Валерія Дрьомова (22 очка), яка поступово перетворюється на головну «гармату» тернополянок. І, відповідно, другий і четвертий сети залишилися за «Галичанкою-ЗУНУ».

 А у вирішальній партії в її складі дуже своєчасно «вистрілила» Марта Федик, набравши одразу 7 очок із загальних 13. Тож хоч як відчайдушно Гулько і компанія чіплялися за свій шанс, останнє слово у неймовірно захопливому протистоянні залишилося за підопічними Віктора Туркули.

Приєднуємось до привітань вболівальників та бажаємо і надалі тримати високу спортивну сланку та показувати хороший результат!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (з інформації ФВУ)

Коментарі

коментарів