Тернопільські школярі та студенти завоювали призові місця на чемпіонаті України з регбіліг

325

Два дні Хмельницькому тривали фінальні змагання чемпіонату України з регбіліг-9. Це різновид регбі, в якому на полі в кожній команді одночасно грає по 9 гравців, а матч триває два тайми по 10 хвилин. Спочатку змагалися дорослі. І чемпіоном України стала команда з Харкова. «Срібло» здобули львів’яни, «бронза» – в хмельничан.

Наступного дня фінальні змагання чемпіонату України з регбілігу провели серед юніорів (2005-2006 років народження) та юнаків (2007-2008 років народження). Серед юніорів команда регбійного клубу «Терен» з Тернополя стала срібним призером змагань. Як повідомив тренер спортсменів Володимир Крутовський, тернопільські регбісти показали хорошу гру і достойно представили наше місто на всеукраїнській арені. «В Тернополі регбі є і буде!!!!», – наголосив Володимир Крутовський. 

Загалом, результатів турніру у категорії Ю-18 були такими: 1 місце – збірна Донецької області, 2 місце – РК «Терен», 3 місце – ДЮСШ №4 (м. Рівне), 4 місце – «Сокіл»(м. Львів).

А у першості серед юнаків 2007-2008 року тернополяни посіли  третє місце. Перемогу здобула «Буревісник-ДЮСШ-1» з Хмельницького, друге місце у команди «Сокіл» зі Львова, 4 місце – ДЮСШ №4 (м. Рівне).

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів