Тернопільські школярі завоювали двадцять медалей на Lviv Open Cup-2020 з плавання

1026

Команда плавців Тернопільської КДЮСШ №1 5-6 вересня стартувала у одному з найпрестижніших турнірів західного регіону України – Lviv Open Cup-2020 (Відкритий кубок Львова 2020). Змагання були приурочені 200-літтю українського плавання та проходили у відкритому басейні СКА (50 м).

У складі команди з Тернополя стартували майстер спорту України Абдурахман Салег (ТСШ №29), кандидати в майстри спорту України Діана-Марія Протоковська (ТСШ №29), Поліна Циклаурі (ТЗОШ №10), Олександр Папроцький (ТСШ №29) та Віталій Атальський (ТЗОШ №28), а також Владислав Гусак (ТЗОШ №28), Михайло Веселовський (ТЗОШ №19), Михайло Басара (ТЗОШ №14), Олександр Красновський (ТЗОШ №28), Ангеліна Хруник (ТСШ №29), Анастасія Теслюк (ТЗОШ №23) та Валентина Степанюк (ТСШ №5).

У яскравій та емоційній боротьбі із сильними суперниками наші спортсмени підтвердили свої високі результати та спортивні звання та неодноразово піднімалися на п’єдестал пошани змагань.

Переможцями та призерами стали: Абдурахман Салег (три золотих та одна срібна нагороди), Діана-Марія Протоковська (дві золотих та срібна нагороди), Олександр Папроцький (срібна та бронзова нагороди), Владислав Гусак (золота та бронзова нагороди), Поліна Циклаурі (золота, дві срібних та бронзова нагороди), Ангеліна Хруник (чотири золотих нагороди) та Анастасія Теслюк (срібна нагорода).

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів