Тернопільські школярі здобули бронзові медалі на чемпіонаті України з греко-римської боротьби

106

Впродовж двох днів у Тернополі тривав чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів у віковій категорії U17. Учасниками змагань, що відбувались у фізкультурно-оздоровчому комплексі КДЮСШ з ігрових видів спорту, стали 236 спортсменів віком до 17 років із двадцяти областей України. Команду міста Тернополя представляли 14 вихованців КДЮСШ з греко-римської боротьби, – повідомляє Федерація греко-римської боротьби міста.

За результатами поєдинків двоє тернополян стали бронзовими призерами турніру. Так, третє місце посів у ваговій категорії 51 кг Назар Бабінський – учень Тернопільської ЗОШ №19, представник обласної ШВСМ, тренери Андрій Телебан та Віталій Ліщинський.

Ще одну бронзову нагороду завоював у ваговій категорії 55 кг Богдан Бендіна (Тернопільський академічний ліцей «Українська гімназія імені Івана Франка»), який тренується під керівництвом Володимира Лучанка та Василя Мончака.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України