Тернопільські школярі здобули медалі на чемпіонаті Європи з джиу-джитсу NoGi та Кубку Світу Gi

56

Тернопільські школярі – вихованці клубу «Ternopil UMAacademy», у складі національної збірної команди України здобули найвищі нагороди. Чемпіонат Європи з джиу-джитсу NoGi та Кубку Світу Gi відбувся у хорватському місті Задар.

Чемпіоном Європи
NoGi та переможцем Кубка світу Gi у ваговій категорії до 52 кілограмів став 14-річний школяр з Тернополя Олександр Чебанов.

Срібло для збірної команди України виборов на Кубку Світу учень Тернопільської школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов  Марк Брик. Юний спортсмен боровся у ваговій категорії до 44-х кілограмів.

Окрім того, збірна команда України, до складу якої входили
тернопільські школярі, здобула перше командне місце на Чемпіонаті Європи та перше командне місце на Кубку Світу, – інформує офіційний сайт Тернопільської міської ради.

За словами тренера Богдана Мирошниченка, спортсмени планують взяти участь у етапі Кубка світу з джиу-джитсу, який відбудеться за місяць у Румунії.