Тернопільські студенти відзначились медалями на чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді в Івано-Франківську

328

Вдало виступили студенти Тернополя на чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді, який відбувся 7-8 червня в Івано-Франківську. В бігу на 3000 м з перешкодами перемогу виборола Тетяна Когут – студентка Західноукраїнського національного університету (ЮФ), вихованка Бережанської ДЮСШ (тренери Володимир та Богдан Дуди).

Ще один студент ЗУНУ Володимир Мироняк (ВСП «ФКЕПІТ») здобув 1 місце в метанні молота.

В метанні диску студент факультету фізвихованння ТНПУ імені Володимира Гнатюка Ігор Висоцький виборов бронзову медаль, а в штовханні ядра зайняв четверте місце. Тренують спортсмена Панасюк Іван та Головацький Микола.

Відзначились на чемпіонаті України з легкої атлетики в Івано-Франківську і інші студенти ЗУНУ: «бронзу» завоювала Анна Орлова (СГФ) у бігу на 400 метрів; Віктор Гнатів (СГФ, представник ШВСМ, вихованець обласної ДЮСШ (тренери Богдан та Оксана Дуди) посів 4 місце у бігу на 3000 метрів з перешкодами, а Денис Тужеляк (ФКІТ та КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту», тренер Яковів Василь) був п’ятим у штовханні ядра.

В стрибках в висоту студент ТНПУ імені В. Гнатюка Денис Загалюк (ОДЮСШ, тренер Васірук Михайло) був на дев’ятому місці турнірної таблиці.

Додамо, що студентки ЗУНУ Тетяна Когут та Анна Орлова виконали нормативи на участь в чемпіонаті Європи у складі збірної команди України, який відбудеться 11-17 липня 2023 року в (м.Еспоо, Фінляндія).

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України