Тернопільські студенти вибороли 5 медалей на Відкритому чемпіонаті Асоціації гирьового спорту України

71

В місті Дубно проходив Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України з гирьового спорту серед дорослих, юніорів, юнаків та ветеранів памʼяті захисників, які загинули за незалежність України. Участь у змаганнях взяли майже 200 спортсменів із 16 команд. Безкомпромісна боротьба на помостах точилась два дні. Представники Тернопільської області посіли у загальнокомандному заліку третє місце, поступившись команді Рівненської області, яка завоювала перше місце, та хмельничанам, які були другими.

Прекрасно виступили у складі команди Тернопілля студенти Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Зокрема, Денис Вʼюк, студент групи МВ-31, став чемпіоном в складі естафетної команди серед дорослих і посів друге місце в класичному двоборстві (поштовх + ривок) серед юніорів. Олександр Тарапата, студент групи МВ-31, виборов перше місце серед юніорів в класичному двоборстві. За крок від пʼєдесталу зупинився Володимир Проць, студент групи МM-21, який посів четверте місце в класичному двоборстві серед юніорів.

Медалі завоювали також і Віталій Гурняк та Ростислав Гайдош, які посіли відповідно друге і третє місце в дисципліні Р-12 (ривок гирі з довільною зміною рук протягом 12 хвилин) в змаганнях серед юніорів. Віталій Гурняк є студентом Тернопільського центру професійно-технічної освіти, а Ростислав Гайдош – студент факультету фізвиховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Усі хлопці – спортсмени – вихованці Тернопільської ОДЮСШ з літніх видів спорту, де тренуються під керівництвом заслуженого тренера України з гирьового спорту, старшого викладача кафедри фізичного виховання і спорту ТНТУ імені Івана Пулюя, Майстра спорту України міжнародного класу, чемпіона та багаторазового призера чемпіонатів світу, семиразового чемпіона та рекордсмена України – Зіновія Кульчицького. Треба підкреслити, що Зіновій Кульчицький на Відкритому чемпіонаті Асоціації гирьового спорту України з гирьового спорту у Дубно став чемпіоном.

Підготовлено за матеріалами інтернет-сторінок Тернопільських вишів та ДЮСШ з літніх видів спорту.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України