Тернопільські студенти взяли «бронзу» юніорської «Різдвяної гонки» в Німеччині

329

У середу, 28 грудня, на стадіоні «Шальке» на Veltins-Arena у німецькому місті Гельзенкірхен проходило щорічне біатлонне шоу «Різдвяна гонка». Це комерційні змагання з біатлону, які проводяться з 2002 року, і впродовж двох минулих років відбувались без глядачів через ковід. Складається гонка з двох частин змішаної естафети – масстарту і переслідування. Переслідування стало вирішальною гонкою та визначило переможців.

Цьогоріч першими змагалися команди талановитих молодих біатлоністів. І в змаганні Talent Team Challenge, що проходили в межах «Різдвяної гонки» серед юніорів, український дует Олександра Меркушина та Віталій Мандзин дуже добре себе проявили. Наші спортсмени за результатами гонки посіли третє місце! А перемогу в юніорській «Різдвяній гонці» святкувала пара з Норвегії – Марен Баккен та Мартін Улдаль. Друге місце завоювали чеські біатлоністи Тереза Воборнікова та Йонас Маречек.

Додамо, що 17-річна Олександра та 19-річний Віталій мають чи не найменший загальний вік серед усіх пар учасників. 17-річна Олександра цього сезону дебютувала у збірній України на етапах Кубка світу. Українка фінішувала 72-ю у спринті на етапі в Гохфільцені. 19-річний Віталій Мандзин взяв участь у двох спринтерських гонках у Гохфільцені та Ансі.

Віталій Мандзин – студент факультету фізвиховання ТНПУ ім. В. Гнатюка та ЗУНУ, представляє обласну ШВСМ (тренер Назарій Бурик). Олександра Меркушина – студентка ЗУНУ.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів