Тернопільські студенти здобули нагороди на Кубку України з легкої атлетики

529

У Києві відбувся Кубок України з легкої атлетики в приміщенні, чергового успіху досягли студенти Західноукраїнського національного університету.

Талановита спортсменка Тетяна Когут в бігу на 2000 м з перешкодами знову здобула впевнену перемогу з особистим рекордом 6.35,78 сек, також перемогу здобула Анна Плотіцина на дистанції 60 м з/б, а Віктор Гнатів в бігу на 2000 м з перешкодами виборов друге місце.

Ще одну медаль завоював у Києві викладач факультету фізичного виховання Тернопільського педагогічного університету імені Володимира Гнатюка  Олександр Хома, який, підкоривши планку на висоті 210 см, став бронзовим призером турніру в стрибках у висоту.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (За інформацією сторінки Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА)