Тернопільський школяр виборов «бронзу» на чемпіонаті України з греко-римської боротьби

258

В Черкасах завершився чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків U-16. Участь у цих змаганнях взяло понад двісті борців зі всієї України. Бронзовим призером турніру став учень Тернопільської спеціалізованої школи № 17 імені Володимира Вихруща, вихованець КДЮСШ з греко-римської боротьби Тернопільської міської ради та Тернопільської обласної Школи вищої спортивної майстерності Назар Бабінський.

16-річний спортсмен посів третє місце, виступаючи у ваговій категорії 51 кг, – повідомляє Федерація греко-римської боротьби міста Тернополя на своїй сторінці у соцмережах. Тренери спортсмена Андрій Телебан та Володимир Лучанко.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України