Турнір з шахів пам’яті Романа Скульчука

573

6 грудня 2022 року в День Збройних Сил України відбувся І обласний турнір з шахів, пам‘яті колишнього студента Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну ім. В. Шкрібляка Романа Скульчука, який загинув від рук російських загарбників на Донецькому напрямку. Турнір почався з урочистої частини, де хвилиною мовчання вшановували полеглих Героїв на війні. Із вітальними словами для учасників турніру виступили: голова Вижницької ОТГ – Олексій Чепіль, куратор групи, в якій навчався Роман – Марія Козубовська, бабуся – Любов Пилипівна Скульчук, яка виховувала все життя Романа та директор коледжу – Роман Гаврилюк.

Турнір проходив у змішаному форматі. Тридцять найкращих студентів області в режимі онлайн визначили першого переможця, ним став Урсуляк Олександр з Чернівецького політехнічного фахового коледжу. Друге місце посів Николайчук Богдан з Чернівецького індустріального фахового коледжу. Григорук Петро, студент Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну ім. В. Шкрібляка, став бронзовим призером. 

Переможці та призери були нагороджені кубками , медалями, дипломами та призами Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Вижницькою міською радою та Вижницьким фаховим коледжем мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка. Турнір стане традиційним, адже Роман віддав найцінніше за нашу свободу та незалежність – своє життя.

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів