У чемпіонаті міста Тернополя з бадмінтону перемогла команда ЗОШ №10

120

Чемпіонат міста з бадмінтону серед юнаків (хлопців та дівчат) впродовж тижня тривав у спортивному залі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Захід проходив у рамках спортивної ліги «Тернопіль спортивний. ПеремагайТе». Зональні змагання відбувались в спортзалах ТНПУ, ТЗОШ №10, ТЗОШ №19, ТЗОШ №26 ім. Д. Заплітного. Цьогоріч у турнрі взяла участь рекордна кількість спортсменів — 52 учні закладів загальної середньої освіти міста Тернополя, серед яких змагалось 26 хлопців та 26 дівчат. Було проведено 88 ігор, – ідеться на сторінці факультету фізвиховання ТНПУ у соцмережах.

У командному заліку перемогу на фінальному етапі здобули учні Тернопільської загальноосвітньої школи №10, які показали вражаючі результати у поєдинках. Так, в індивідуальному заліку серед хлопців усі призові місця вибороли саме учні ЗОШ №10 – Бобесюк Олександр завоював перше місце, Ямнюк Максим –друге, Лаба Максим був третім, а Дмитро Медвідь  – четвертим. Серед дівчат до фіналу дійшли Ковальська Богдана і Віннікова Вероніка, які зайняли відповідно 4 і 5 місця. Готував команду до змагань вчитель фізвиховання Степан Беднарчук.

Друге місце у турнірі здобула команда Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов. В індивідуальному заліку бронзову медаль виборола Марічка Смалюк, а чемпіонкою міста стала Тамара Коваль. До речі, як ідеться на сторінці школи у соцмережах, Тома займає перше місце вже чотири роки поспіль! Також учень третьої школи Максим Іваненко посів пʼяте місце. Готував команду вчитель фізичної культури Андрій Стасюк.

Третє місце на турнірі виборола команда Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 (тренер – вчитель фізвиховання Володимир Крутовський).

Головним суддею турніру був Степан Беднарчук, головним секретарем – Андрій Огнистий. Нагородження фіналістів провів ректор ТНПУ імені В. Гнатюка, голова відокремленого підрозділу Федерації бадмінтону України в Тернопільській області Богдан Буяк, який зазначив, що ці змагання не лише виявили талановитих спортсменів, а й стали важливою подією для спортивного розвитку молоді в регіоні.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України