У Чернігові завершився обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю „ Козацький гарт-2019 ”

2023

13-14 червня 2019 року в м.Чернігів на базі стадіону Ю.О. Гагаріна відбулись змагання обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України „ Козацький гарт ”. В яких взяло участь 8 команд з районів та міст нашої області.(Сновська ЗОШ №1, Ніжинська ЗОШ № 15, Дігтярівська ЗОШ Срібнянського р-ну, Бахмацька ЗОШ №5, Новгород-Сіверська гімназія № 1, Остерська ЗОШ Чернігівського р-ну, Носівська ЗОШ №4, Чайкинський НВК Новгород-Сіверського р-ну).

В результаті напруженої боротьби за сумою місць усіх випробувань, а їх було шість перемогу здобула Дігтярівську ЗОШ яка перемогла у 3 видах змагань і тільки за цим показником випередила Бахмацька ЗОШ №5 яка посіла друге місце. На третєму місці розташувалась команда Ніжинська ЗОШ № 15. Всі переможці та призери отримали грамоти та кубки від Управління освіти і науки ОДА.

Чернігівське обласне відділення філія Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України