У Києві були зіграні матчі районного етапу ЧУ з баскетболу 3х3

1078

4 грудня у Печерському та Голосіївському районах міста Києва були зіграні районні етапи чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед закладів загальної середньої освіти – Київська шкільна баскетбольна ліга 3Х3.

Голосіївський район зустрічі серед дівочих команд старшої вікової групи проводив у гімназії № 59 імені О. М. Бойченка. У безкомпромісній боротьбі перше місце здобули юні баскетболістки ЗЗСО № 59, друге – ЗЗСО № 286, третє – ЗЗСО № 241.

У Печерському районі столиці спортивні баталії розгорталися у Києво-Печерському ліцеї № 171«Лідер». Серед дівочих команд 2004 року народження і молодше золоті нагороди вибороли господарки майданчика ЗЗСО № 171, срібні – ЗЗСО № 77, бронзові – ЗЗСО № 79. У юнаків того ж віку перше місце здобула команда ЗЗСО № 109, друге – ЗЗСО № 89, третє – ЗЗСО № 181.

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо їм гідно представити свої райони на міському етапі КШБЛ 3Х3!