У Києві відбулась нарада керівників фізичного виховання ЗПО

963

 Розпочався новий навчальний семестр в закладах професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва (далі – ЗПО). Навчально-методичний кабінет ЗПО та Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України в приміщенні Управління професійної освіти, прогнозування та розвитку інфраструктури освіти МОН України Департаменту освіти і науки КМДА провели робочу нараду з керівниками фізичного виховання щодо проведення змагань Спартакіади серед учнів ЗПО м. Києва з тенісу настільного (юнаки та дівчата), баскетболу 3×3 серед дівчат, футзалу серед юнаків у 2019 році.

Методист Навчально-методичного кабінету професійної освіти у м. Києві Віктор Буйновський відкрив засідання з привітаннями з початком нового семестру та Новорічними і Різдвяними святами, побажав усім міцного здоров’я, спортивних успіхів та наснаги у роботі.

Фахівець Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Володимир Лосєв продовжив нараду. Він провів аналіз проведених змагань Спартакіади ЗПО м. Києва у 2018 році. Озвучив результати командного заліку після проведених змагань з волейболу (юнаки, дівчата) та баскетболу 3×3 серед юнаків. Згідно затвердженого календаря були узгоджені, підгрупи зональних змагань, строки  та час початку змагань з тенісу настільного, баскетболу 3×3 серед дівчат та футзалу серед юнаків, які відбудуться незабаром.

Крім того, був проведений аналіз наданих форм статистичної звітності за формою 2-ФК та вказано на недоліки при їх заповненні.

Наприкінці наради відбулось урочисте привітання присутніх керівників фізичного виховання, що відзначали іменини в листопаді-грудні 2018 року.

Сподіваємось новий 2019 рік принесе нам вдачу та високі спортивні досягнення.   

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів