У Києві відбулось святкування Дня фізичної культури та спорту України

4121

8 вересня в День фізичної культури і спорту столиця України – місто Київ наповнилося азартом, духом здорового суперничества, дитячим гоміном на спортивних майданчиках і стадіонах, усміхненими обличчями батьків та їх дітей.

Святкування відбулося у різних районах міста Києва для мешканців та гостей столиці. На урочистих святкуваннях також відбулися змагання серед школярів та студентів.

Центральним осередком стало святкування на головній арені країни – НСК «Олімпійський». В рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту на всіх чекала цікава спортивна та культурно-розважальна програма. Для гостей свята на території НСК «Олімпійський» працювали тематичні локації з видів спорту, проводилися конкурси з призами, виступами спортсменів та артистів, естафети та інші цікаві активності. Гостей свята вітали міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, представники дипломатичних установ та інші почесні гості. На останок було анонсовано проведення Європейського тижня спорту в Україні, що триватиме до 30 вересня.

Студенти Національного університету фізичного виховання і спорту України святкували у Національному природному та мальовничому  парку Голосіївський, де відбувся легкоатлетичний крос серед студентів, магістрантів, аспірантів, науково-педагогічних працівників та їх дітей. Переможці та призери змагань отримали медалі, пам’ятні грамоти та багато позитивних емоцій.

На стадіоні “Піонер” Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 6 відбувся Чемпіонат Шевченківського району мста Києва серед закладів загальної середньої освіти за програмою «Дитяча легка атлетика ІААF». Юнаки та дівчата змагалися у цікавих естафетах різної складності. Підтримати їх приїхали учасники і переможці Ігор нескорених.

У парку «Перемога», що у Дніпровському районі столиці, присутніх також розважали та проводили майстер класи спортсмени з видів спорту, проводилися різні тематичні конкурси з подарунками та призами. Присутні насолоджувалися яскравою атмосферою фестивалю спорту та здорового способу життя.

«Inter Sport Ran» у святковий день підготував подарунок любителям баскетболу. У торговельному центрі «Епіцентр» усі охочі мали змогу поспілкуватися та задати свої запитання відомим баскетболістам – в минулому видатному гравцю національної збірної України, а тепер президенту київської шкільної баскетбольної ліги Дмитру Базелевському і теперішнім зіркам українського баскетболу В’ячеславу Кравцову, Джетеру Пуху, Максиму Пустозвонову та Денису Лукашову. Присутні з захватом брали автографи, фотографувалися та спілкувалися з зірковими гостями заходу.

Співробітники Київського міського відділення КФВС МОН України відвідали основні заходи до Дня фізичної культури та спорту і підготували цікавий фоторепортаж, який яскраво демонструє спортивну орієнтованість столиці.

Завтра 9 вересня також продовжаться святкування на центральних вулицях Києва, на яких відбудеться щорічний біговий захід «Inter Sport Ran» та спортивний фестиваль  «Inter Sport FEST». На біговому форумі учасники долатимуть різні дистанції, а на фестивалі зберуться Олімпійські зірки, професійні спортсмени та тисячі любителів спортивного життя.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів