У Кропивницькому пройшли змагання з боксу серед школярів

2065

25-27 жовтня 2018 року в м. Кропивницькому, в рамках підготовки до Всеукраїнських змагань «Спортивна надія України» серед школярів, проведено чемпіонат Кіровоградської області з боксу серед юнаків 2005-2006 року народження та відкритий чемпіонат Кіровоградської області серед юніорів і молоді. 103 учасники з Кропивницького, Олександрії, Світловодська, Знам’янки, Малої Виски, Олександрівки змагались впродовж трьох днів на чудовій базі боксерського клубу «The Ring».

Глядачі захоплено спостерігали за напруженими поєдинками як досвідчених боксерів, так і юних спортсменів, що вперше приймали участь у змаганнях, адже за результатами виступу боксерів формувалась збірна команда області серед юнаків для участі у Всеукраїнських змаганнях «Спортивна надія України» серед школярів та збірні команди юніорів і молоді для участі у Чемпіонатах України.

Переможцями у свої вагових категоріях стали: Бродський Артем, Полторак Дмитро, Бондаренко Стас, Чимирис Руслан, Дзюбяк Андрій, Стась Влад, Семиволос Назар, Грищенко Ігор, Антонов Нікіта, Щуцький Андрій, Поліщук Влад.

Кіровоградське обласне відділення (філія) Комітету ФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів