У Кропивницькому відбувся фінальний етап з баскетболу 3х3 серед закладів загальної середньої освіти

2102

26 березня, у Кропивницькому, на базі КДЮСШ-4 «Зірочка» відбувся Обласний етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат середньовікової групи.

Участь у змаганнях взяли 12 колективів, по 6 команд юнаків та дівчат. Зокрема, у дівчат за призові місця та вихід у фінальну стадію Всеукраїнських змагань боролися команди Маловодянської ЗШ І-ІІІ ступенів (Долинський район), Бобринецького НВО «НВК гімназія ЗШ I-III №1», «Богданівської ЗШ I-III ст. ім. І.Г. Ткаченка» (Знам’янський район), Новомиргородської ЗШ №1, Помічнянської міської ЗШ №3, а також ЗШ №2 із Помічнянської ОТГ.

У хлопців за перемогу на обласному етапі змагалися вихованці Долинської гімназії ЗШ І-ІІІ ст. №3, Бобринецького НВО «НВК гімназія ЗШ I-III №1», «Богданівської ЗШ I-III ст. ім. І.Г. Ткаченка» (Знам’янський район), Новомиргородської ЗШ №1, Помічнянської міської ЗШ №3 та Кропивницької ЗШ І-ІІІ ст. № 4.

За підсумком баскетбольних баталій на майданчику СК «Зірочка» призові місця посіли: у першості серед дівчат – 1 місце – баскетболістки ЗШ №3 м. Помічна, 2 місце – вихованки ЗШ №1 м. Новомиргород, 3 місце – учениці КЗ Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст. Долинський район.

У хлопців золото в активі учнів ЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Кропивницький. Друге місце посіли вихованців НВК Долинська гімназія ЗШ І-ІІІ ст. №3. Бронза в активі юних баскетболістів КЗ Бобринецького НВО «НВК гімназія ЗШ I-III №1».

Зазначимо, команди, які посіли перші місця на обласному етапі, у травні представлятимуть свої навчальні заклади та Кіровоградщину загалом у фінальному турнірі чемпіонату України з баскетболу 3х3.

Кіровоградське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів