У Києві розпочались фінальні змагання ІІІ літньої Гімназіади України з футболу

1009

24 травня в місті Києві на оновленому міжшкільному стадіоні Оболонського району відбулось урочисте відкриття фінальних змагань ІІІ літньої Гімназіади України з футболу серед дівчат 2006-2007 рр. н.

Змагання ІІІ літньої Гімназіади України з футболу організовані Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Українською федерацією учнівського спорту, Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів за безпосередньої участі Федерації футболу м. Києва і Київського міського відділення КФВС МОН.

На урочисте відкриття змагань завітали почесні гості, які не лише всіляко сприяли і допомагали в організації і проведені даних змагань, а й прийшли особисто привітати юних учасниць заходу: начальник управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, доктор філософії, майстер спорту Євгеній Петрушевський; депутат Київської міської ради Київської міської державної адміністрації, голова постійної комісії Київради з питань освіти і науки, молоді і спорту Вадим Васильчук; голова Футбольної асоціації жінок міста Києва та заступник голови Федерації футболу міста Києва Василь Гончарук, начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник.

У фінальних змаганнях Гімназіади беруть участь збірні дівочі команди: Хмельницької, Харківської, Рівненської, Волинської, Чернігівської областей та м. Києва.

Першого дня відбулись ігри між командами Чернігівської області та м. Києва і командами Харківської і Хмельницької областей. В першому матчі перемогу здобула Чернігівська область з рахунком 3:0, а в другому з рахунком 2:0 перемогу здобули дівчата з Харківської області.

Попереду, ще два дні ігор в підгрупах. Чекаємо на нові яскраві ігри та наступних переможців.

Висловлюємо щирі слова вдячності за сприяння в проведенні фінальних змагань ІІІ літньої Гімназіади України з футболу всім причетним.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів