У Києві відбулось методичне об’єднання викладачів фізичного виховання технікумів/коледжів столиці

453

24 травня на базі Київського електромеханічного фахового коледжу (КЕМТ) відбулось засідання міського методичного об’єднання викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти м. Києва на тему «Трансформація викладачів фізичної культури та спорту в умовах воєнного стану». Розпочав засідання своїм виступом Володимир Дмитрович Дехтяр – голова ММО викладачів фізичного виховання, керівник фізичного виховання, професор.

З вітальним словом до учасників засідання звернулась виконувач обов’язків директора коледжу Лариса Леонідівна Сподинська.

Жвава дискусія та обговорення відбулись під час виступу Андрія Анатолійовича Боляка – заступника голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, кандидата наук з фізичного виховання та спорту, доцента, на тему «Трансформація професійної діяльності фахівців освітньої сфери «Фізична культура». Тема викликала інтерес та жваве обговорення щодо свідомого відношення до фізичної культури в конценціїї Нової української школи (НУШ). Основна проблема, яку потрібно вирішувати, а саме активно впроваджувати та застосовувати особистісно орієнтовні завдання на уроках фізичної культури, формувати в учнів позитивне ставлення до уроків, залучати учнів до самостійних занять фізичною культурою, створювати сприятливу атмосферу на уроках, продовжувати впровадження різних видів та форм діяльності в навчальний процес.

Продовжив засідання розглядом питання начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, кандидат педагогічних наук, доцент – Сергій Ілліч Бобровник, на тему «Особливості трансформації фізичного виховання та спорту в умовах воєнного стану».

Далі були розглянуті наступні питання:

  • «Удосконалення фізичної та військової підготовки в умовах сьогодення. Обмін досвідом». Керівник фізичного виховання – Лариса Геннадіївна Дзюба.
  • «Методика проведення занять з ігрових видів спорту у закладах фахової передвищої освіти м. Києва. Викладач фізичного виховання вищої категорії – Людмила Анатоліївна Поливода.

Загалом, методичне об’єднання пройшло в теплій та дружній атмосфері в форматі запитань та відповідей.

Отже, висловлюємо щирі слова вдячності за запрошення до участі голові ММО Володимиру Дехтярю, колективу викладачів фізичного виховання Київського електромеханічного фахового коледжу та його адміністрації за чудову організацію заходу і теплий прийом.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів