У Києві відбулись змагання Універсіади міста з настільного тенісу

715

Наприкінці березня на базі спорткомплексу Державного торговельно-економічного університету відбулись змагання серед студентів і студенток з тенісу настільного.

Не дивлячись на складні часи в країні і онлайн форму навчання змагання Універсіади Києва з настільного тенісу поставили своєрідний рекорд за кількістю учасників і вишів в даному виді змагань Універсіади столиці!

До участі у змаганнях долучилися  28 студенток та 58 студентів, що представляли 17 закладів вищої освіти (ЗВО) столиці! За результатами змагань визначалась особиста першість серед жінок і серед чоловіків окремо, але також результат кожного студента зараховувався до загальнокомандного заліку ЗВО. Серед 24 команд, що брали участь в змаганнях:

1 місце – команда Державного торговельно-економічного університету,

2 місце – Київського національного університету імені Т. Шевченка,

3 місце – команда Національного авіаційного університету-1.

Серед 17 закладів вищої освіти за набраною командами кількістю очок: 1 місце – ДТЕУ, 2 місце – НАУ, 3 місце – КНУ Шевченка.

В особистому заліку серед студентів два перших місця п’єдесталу посіли студенти ДТЕУ Гудименко Євген і Удод Ілля, третім став Саволюк Володимир – студент КНЕУ імені В.Гетьмана.

Серед студенток перших два місця посіли студентки Національного університету фізичного виховання і спорту України Димитренко Анастасія і Будник Роксолана відповідно, а бронзові нагороди виборола Гармаш Надія з Київського університету імені Бориса Грінченка.

Всі переможці і призери змагань були нагороджені кубками-медалями і дипломами Київського міського відділення КФВС МОН України, а представники команд ЗВО отримали кубки і дипломи за досягнення своїх команд.

Щиро дякуємо за допомогу в суддівстві і проведені змагань судді національної категорії, директору ДЮСШ №23 м.Києва – Тетяні Миколаївні Коваль

Бажаємо успіхів нашим переможцям на змаганнях XVIII літньої Універсіади України, де вони будуть представляти свої ЗВО вже незабаром!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України