У Києві відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Вчись бути здоровим»

399

24 вересня 2022 року в спортивному комплексі «Авангард» відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Вчись бути здоровим»!

Організатори заходу – Всеукраїнський центр «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту України – створили для всіх бажаючих учнів столичних закладів освіти спортивний вікенд.

Для учасників заходу були організовані різноманітні локації, де діти мали змогу ознайомитись та спробувати себе в медитаційних практиках: фітнес тренування, стретчінг (комплекс спеціальних вправ та методів, спрямованих на вдосконалення гнучкості, розвитку якісної рухливості в суглобах та еластичності м’язів, які корисні та необхідні, незалежно від віку та ступеня розвитку гнучкості) та цигун (цілісна система, спрямована на досягнення і збереження здоров’я, що включає в себе гімнастику, дихальні вправи та медитативні практики).

Розпочався захід з вітальних слів адміністрації СК «Авангард» Віктора Гончаренка та Владислава Сірика. Вони побажали всім міцного здоров’я, наснаги і наполегливості у своїх починаннях та впевненої віри у нашу спільну перемогу. Після чого всі вишикувались для спільної ранкової зарядки, яку провів тренер-викладач, майстер спорту з греко-римської боротьби Віталій Жданов.

Розім’явшись та зарядившись позитивом діти розподілились на групи та вирушили на локації: панельна дискусія на тему «Як покращити свою фізичну форму», функціонал з тренерами – фітнес тренування, цигун та стретчінг, а також стріт-баскетбол. Кожна локація для груп тривала впродовж 20-25 хвилин, що дозволило кожній групі взяти участь у тій чи іншій локації, отримати загальну інформацію про кожен з видів спортивних занять та попрактикуватися під пильним оком тренерів.

Незважаючи на те, що зустріч відбувалась в будівлі, що пошкоджена влучанням російської балістичної ракети, всі були переповнені позитивними емоціями, гарним настроєм. Діти та їх батьки мали змогу позайматись спортом, поспілкуватися і саме головне – провести весело і цікаво час та отримати гарні подарунки від організаторів заходу.

Шкода, що «руський мір» спрямований на наших дітей, шкода, що вони познайомились з війною, шкода, що ми не можемо їм пояснити як руйнація та знищення цілої нації може вважатися звільненням від якогось ефімерного нацистського режиму, тому що й самі не розуміємо цього. Але ми розуміємо, що сила Українського народу в єдності, сила нашої Батьківщини – в єднанні, не лише територій, а й дій і сердець. Ми одностайні в помислах, ми незламні духом. Ми одвічна нація!

І якби «атмосферно» не виглядав даний захід, де діти займаються спортом у напівзруйнованій будівлі, це зайвий раз доводить не відчай та байдужість, а силу духу, тіла, думок, прагнення до відбудови нашої Держави, що ми взаємні у підтримці один одного – це шлях стати щасливими і заможними господарями на свої рідній землі!

Дякуємо організаторам заходу за чудовий спортивний та патріотичний, у всіх проявах, вікенд, за віру у молоде покоління, їх силу та непереможний дух.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів