У Києві відбувся Кубок Федерації гирьового спорту України присвячений збройним силам України

51

17 грудня у спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся відкритий Кубок Федерації гирьового спорту України присвячений Збройним Силам України.

Всього у змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва. Столицю представляли спортсмени Державного університету телекомунікацій, Київського національного університету будівництва і архітектури та Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

З вітальними словами до присутніх на відкритті змагань звернулись Юрій Володимирович Щербина – професор кафедри фізичного виховання і здоров’я Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, президент Федерації гирьового спорту України та Сергій Ілліч Бобровник – начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Відкриття змагань розпочалось з підняття прапора України учасниками бойових дій і військовослужбовці ЗСУ та вшануванням пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. Після чого відбулось вручення пам’ятних відзнак кращим спортсменам та виступ групи черлідингу НМУ імені О.О.Богомольця.

І хоч змагання були перервані повітряною тривогою, це не завадило вдалим виступам спортсменів – змагання були пронизані стійким духом патріотизму. І в  напруженій боротьбі перемогу виборола команда Національного медичного університету імені О.О.Богомольця (атлетичний клуб «Тонус»), срібні нагороди у команди Чернігівської області та бронзові – у команди Державного університету телекомунікацій з м. Києва.

Щирі слова вдячності Федерації гирьового спорту України на чолі з Юрієм Щербиною, які незважаючи ні на що, стоять на сторожі розвитку та популяризації спортивного та військово-патріотичного виховання молоді. Дякуємо за підтримку Збройних Сил України.

Слава Україні!

Героям слава!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів