У Київському електромеханічному фаховому коледжі продовжуються змагання в рамках Спортивних ігор України

110

Цими днями у Київському електромеханічному фаховому коледжі в рамках багатоступеневих змагань Спортивні ігри України серед студентів закладів фахової передвищої освіти були проведені змагання з баскетболу 3х3 серед студентів ІІ курсу на Кубок коледжу та шаховий турнір з особистої першості серед студентів коледжу.

13 лютого був проведений Кубок коледжу з баскетболу 3х3, в якому взяли участь 8 команд.

Понад дві години тривав баскетбольний марафон, де студенти змагались за звання найсильнішої баскетбольної команди коледжу.

І в результаті динамічних ігор без жодної поразки І місце посіла команда групи 222 КСМ-Б, ІІ місце – команда групи 222 РТС-9 та ІІІ місце – команда групи 222 ЕЛ-А.

14 лютого студенти змагались в шаховому турнірі, де взяли участь 15 студентів. За результатами напружених поєдинків І місце посів Василивецький Роман 222ЕЛ-б, II місце у Авраменко Антон 123АКІТ-9 та ІІІ місце посів Панченко Андрій 123АКІТ-9.

Щиро вітаємо переможців та усіх часників змагань, бажаємо нових спортивних перемог і якомога швидкої нашої спільної Великої Перемоги!

Дякуємо викладачам фізичної культури, які продовжують підтримувати традиції та популяризують спорт в непростих умовах  сьогодення!