У Львівській області триває Зимова Гімназіада України

2040

З 8 до 18 березня у с. Тисовець триває перша Зимова Гімназіада України. До програми змагань включені біатлон та лижні перегони. Участь беруть хлопці й дівчата з 6 областей України (Тернопільська, Сумська, Чернігівська, Київська, Харківська, Львівська) та м. Києва.

2. Дмитро Саврацький ( Сумська обл.);
  3. Олександр Кошовець (Чернігівська обл.).

У змішаній естафеті з біатлону змагалися юнаки та дівчата у двох вікових категоріях:

2002–2003 р.н., 2 дівчини по 6 км + 2 хлопця по 7.5 км.

Перше місце посіли представники Тернопільскої-1 (Олександра Усенко, Анастасія Меркушина, Максим Погребенко та Віталій Мандзин), показавши загальний час 1.32.24,0 та набравши для команди 72 очки.

Друге командне місце у Чернігівської команди у складі Іуліанія Мартиненко, Марія Голоборода, Владислав Бригинець та Олександр Кошовець, які набрали у підсумку 66 очок та показали час 1.50.39,0.

Третє місце посіла Харківська команда з 60 очками та загальним часом 1.51.12,0, до складу якої увійшли Анастасія Тропєц, Ірина Білошапко, Євген Малишев та Євген Завада.

2004–2005 р.н., 2 дівчини по 6 км + 2 хлопця по 7.5 км.

1 місце із загальним часом 1.51.44,4 та набравши 72 очки посіла команда Львівської обл. у складі Вероніки Шевчик, Олени Городної, Володимира Кмицяка та Іван Іваника.

2 місце, показавши час 1.55.24,6 та набравши 66 очок посіла Сумська команда, до якої увійшли Анна Дедушева, Єлизавета Давидова, Едуард Левченко та Владислав Суровцев.

3 місце з часом 1.56.37,9 та 60 очками посіла команда з Києва у такому складі: Поліна Нейман, Оксана Топол, Вадим Черв’яков та Олександр Івашко.

У командному заліку, за результатами трьох змагальних днів, перемогу святкувала Сумська область, набравши 360 очок. Друге місце за тернопільчанами – 261 очко. Замкнула чільну трійку Чернігівська команда, набравши 242 очки.

Завтра стартують змагання з лижник гонок. У програмі спринтерська гонка вільним стилем 800-1600 км (дівчата й хлопці, всі вікові групи), гонка класичним стилем (юнаки – 3 км, 5 і 7,5 км; дівчата – 2 км, 3 і 5 км).