У Чернівцях проведені змагання з баскетболу 3х3

149

Відповідно до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань Чернівецького   обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на 2023 рік  проведено змагання з баскетболу 3х3 (дівчата) обласної  Спартакіади серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти. 

Учасників змагань привітали начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Корнелій Жукотинський та заступник начальника відділу управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Василь Марчук.

Змагання проходили цікаво і видовищно. Учасники змагань докладали максимум зусиль до перемоги.

У підсумку змагань серед дівчат перемогу святкувала команда Глибоцького професійного ліцею (тренер Лютик С.А.), срібло виборола збірна Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ, третіми стали представники Вищого професійного училища № 3 м. Чернівці.   

Переможців та призерів змагань нагороджено кубками, медалями та грамотами відповідних ступенів Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного та спорту МОН України.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів