У Маріуполі відбувся міський етап обласного чемпіонату з волейболу серед школярів

1127

 19-го лютого на спортивній базі спеціалізованої школи № 63 відбувся Маріупольський міський етап чемпіонату Донецької області з волейболу серед команд школярів 2002 р. н. закладів загальної середньої освіти  (Шкільна волейбольна ліга України) 2016-2020 р.

За тиждень до проведення міського етапу, на місцях були проведені районні етапи: Центральний район на базі СШ № 63, Кальміуський район – СШ № 42, Приморський район – ЗЗСО № 54, Лівобережний район – Гімназія № 1. Загалом у відбіркових районних змаганнях взяло участь 36 команд юнаків 2002 р.н.. Переможцями стали комади: СШ № 5, ЗЗСО 45, Технічного та Морського ліцею, які і були запрошені на міський етап.

 

Спортивна база спеціалізованої школи № 63 гостинно зустріла учасників міського етапу ШВЛУ. Після проведення жеребкування у півфіналах зустрілись команди Морського ліцею з СШ № 5, перемогла команда Морського ліцею (2:1), та команда ЗЗСО № 45 з командою Технічного ліцею – перемогла команда ЗЗСО № 45 (2:0).

 

У боротьбі за третє місце між командами СШ № 5 та Технічного ліцею з рахунком (2:0) перемогла команда СШ № 5.

Переможцем змагань стала команда Маріупольського морського ліцею яка з рахунком (2:1) перемогла команду ЗЗСО № 45.

Переможці та призери були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та кубком, грамотами, медалями і м’ячами Маріупольського управління молоді та спорту.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів