У Маріуполі визначилися перші переможці зональних змагань шкільної волейбольної ліги України

1837

21 березня на спортивній базі спеціалізованої школи № 63
м. Маріуполь відбулись  обласні зональні змагання  Південної зони Донецької області чемпіонату України з волейболу серед  юнаків та дівчат 2004 р.н. і молодші закладів загальної середньої освіти  (Шкільна волейбольна ліга  України) 2016–2020 р.

В змаганнях взяли участь переможці міських та районних змагань навчальних закладів Південної зони Донецької області. Ігри проходили  в чудовій  дружній атмосфері. Юні волейболісти кожної команди прагнули до перемоги, бо змагалися за право представляти свій навчальний заклад на обласних фінальних змаганнях у квітні.

Більш вдалими, технічними сьогодні виявилися Маріупольські  волейболісти. 17–18 квітня 2018 року на обласних фінальних змаганнях представляти навчальні заклади Південної зони Донецької області будуть юнаки 2004 р.н. Маріупольської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням окремих предметів та дівчата 2004 р.н. Маріупольської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 65.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає переможців та їх тренерів, бажає гідно виступити на обласних фінальних змаганнях.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

  

 

 

 

Коментарі

коментарів