У Миколаєві відбулись змагання з бадмінтону серед студентів університетів

1830

 14 листопада 2018 року на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова змагалися бадмінтоністи закладів вищої освіти м. Миколаєва – Миколаївського національного аграрного університету, Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського, Чорноморського національного університету ім. Петра Могили, Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова.

Учасників змагань привітала начальник відділу Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Світлана Юсупова.

Відповідно до регламенту змагання з бадмінтону відбувалися за круговою системою. Команди складалися з 4 гравців – 2 чоловіків та 2 жінок. Гравці змагалися у одиночній, парній та змішаній категоріях.

Висококваліфіковане суддівство змагань забезпечила суддівська колегія  на чолі з головним суддею змагань, майстром спорту міжнародного класу Колосковою І. В.

До складу команд університетів увійшли члени збірної та резервної команд України з бадмінтону: учасники Чемпіонатів Європи та призери Чемпіонатів України змагань з бадмінтону – кандидати в майстри спорту та майстри спорту Шундяк Анастасія, Артюхов Олег, Кучер Анастасія, Ковальов Дмитро, Пойда Дар’я, Багрін Аліна. Також у складі команд грали іноземні студенти з Індії та Китаю.

Вирішальною виявилися емоційна та напружена парна гра між командами МНУ ім. В. О. Сухомлинського та НУК ім. адм. Макарова. У першій партії перемога була за МНУ. Другу партію виграла команда НУК. Вигравши третю партію, гравці пари НУК поставили крапку у поєдинку. У підсумку 2:1 на користь НУК.

Змішані пари теж не залишилися осторонь за шквалом емоцій. Міксти МНАУ та НУК до останнього боролися за перемогу, від якої залежав результат підсумку змагань – І чи ІІ місце. З рахунком 2:1 перемогла команда НУК.

В результаті проведених змагань призерами змагань з бадмінтону XVII обласних Спортивних ігор серед студентів університетів у 2018-2019 навчальному році стали:

І місце – команда Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова;

ІІ місце – команда Миколаївського національного аграрного університету;

ІІІ місце – команда Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського;

IV  місце – команда Чорноморського національного університету ім. П. Могили.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів