У Миколаєві відбулись змагання з баскетболу серед студентів

1889

29-31 жовтня 2018 року на базі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведені змагання з баскетболу XVIII обласних Спортивних ігор серед жіночих команд університетів м. Миколаєва.

Три змагальних дні були насичені цікавими поєдинками, швидкими результативними комбінаціями та майстерно виконаними  кидками у кошик.

У перший день змагань цікаве спортивне видовище продемонстрували  команди Чорноморського національного університету ім. П. Могили та Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова, змагаючись за перемогу, в результаті матч закінчився з рахунком 51:49 на користь команди НУК. Не менш цікавими були й інші ігри протягом двох наступних змагальних днів. Команда Миколаївського національного університету  ім. В. О. Сухомлинського виграла усі ігри змагань. Достойно та цікаво боролися між собою команди Чорноморського національного університету ім. П. Могили та Миколаївського національного аграрного університету.

 За підсумками проведених змагань, на підставі рішення суддівської колегії місця розподілилися наступним чином:

І місце – Миколаївський національний університет ім. В. О. Сухомлинського;

ІІ місце – Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова;

ІІІ місце – Чорноморський національний університет ім. П. Могили.

Начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кулішов О. Ю. нагородив дипломами та кубками команди, що  посіли призові місця у змаганнях з баскетболу.

Вітаємо переможців та бажаємо нових спортивних успіхів!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів