У Миколаєві відбулися змагання з волейболу серед студентів коледжів

1590

 19-22 листопада 2018 року відбулися змагання з волейболу (юнаки) ХVІІІ обласних Спортивних ігор серед студентів коледжів, що проходили на базі Миколаївського національного аграрного університету. У волейбольних баталіях взяли участь  команди юнаків 7 коледжів м. Миколаєва, із загальною кількістю 74 учасника.

Змагання проводились за системою поділу команд на групи.

До групи А увійшли команди Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету, Миколаївського базового медичного коледжу, Миколаївського політехнічного коледжу та команда коледжу Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського.

У групі Б змагалися команди: Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій, Миколаївського будівельного коледжу, Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури.

21 листопада відбулися фінальні стикові ігри,які визначили місця команд у турнірній таблиці.   

Емоційно насиченою виявилася гра за ІІІ – IV місце між командами Миколаївського політехнічного коледжу та Миколаївського будівельного коледжу. Перемогу у першій партії з рахунком 25:23 виборола команда Політеху. Другу партію з таким же рахунком виграла команда «будівельників». Переможець визначився у третій партії за рахунком 15:13 команда Політехнічного коледжу виборола ІІІ місце у підсумку змагань.

У грі за І-ІІ місце команда Технолого-економічного коледжу, здолавши команду Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури виборола перемогу з рахунком 2:0 за партіями.

Змагання обслуговувала суддівська бригада під керівництвом головного судді змагань – судді національної категорії – Овчарука С. В.

За результатами проведених змагань місця розподілились наступним чином:

І  місце  – команда Технолого-економічного коледжу МНАУ;

ІІ місце – команда Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури;

ІІІ місце – команда Миколаївського політехнічного коледжу;

IV місце – команда Миколаївського будівельного коледжу;

V місце – команда Миколаївського базового медичного коледжу;

VI місце – команда Миколаївського коледжу економіки та харчових технологій;

VI місце – команда коледжу Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського.

Призерів змагань нагороджено кубками, дипломами та грамотами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів