У Мукачеві розгорнули найбільший Олімпійський прапор

959

Досягнення, встановлене 17 липня, офіційно зафіксували представники Книги рекордів України. Велетенський стяг на стадіоні тримали близько 30 вихованців мукачівської дитячо-юнацької спортивної школи.

На виготовлення прапора у одній з мукачівських швейних майстерень пішло 2 тижні, а його розмір – 32.32х1,5 м. Ця довжина, за словами президента Національного реєстру рекордів України Валентина Щербачова, символічна – на честь 32-х Олімпійських ігор. Рекорд, стверджує Щербачов, повинен підштовхнути до нових форм пропаганди фізкультури і спорту. «Це рекорд усіх закарпатців, які вірять у нашу олімпійську збірну і бажають їм успіху», – говорить він і запевняє: досягнення справді унікальне.

Церемонію встановлення рекорду на стадіон Мукачівської ДЮСШ передував пробіг з олімпійським факелом, який ніс Андрій Годьмаш чемпіон Закарпатської області з бігу на 800 метрів та разом з грецькими богинями приймав Олімпійський прапор-рекордсмен. Глядачів потішили яскравим шоу юні вихованки гімнастки Мукачівської ДЮСШ.

Організатороми та ініціатороми цієї події виступили Відокремлений підрозділ громадської організації «Національного олімпійського комітету України» в Закарпатській області голова відділення Іван Риляк, заступник Мукачівської міської ради Вікторія Іванчо та управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради в особі начальника управління Катерини Кришінець-Андялошій.

Всі бажаючі долучилися до написання побажань спортсменам олімпійцям.

Закарпатське обласне відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів